Evitron - obróbka metali oraz produkcja wtryskowa » Jakość i rozwój

PL EN DE

Slide background locking system

Locking System

Speed sensor

sliding roofs

Sliding Roof

window crank

Window Crank

seat adjust

Seat Adjustment

beam adjust

Beam Adjustment

cam shaft

Can Shaft Sensor

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Jakość i rozwój

Nadrzędnym celem firmy Evitron jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów, spełniającej wymagania i oczekiwania Klientów. W związku z tym nieustannie dbamy o zachowanie wymaganych parametrów geometrycznych, magnetycznych i mechanicznych naszych wyrobów poprzez systematyczne i skrupulatne kontrole na wszystkich etapach procesów technologicznych. Wyroby gotowe kontrolowane są za pomocą standardowych narządzi pomiarowych dla właściwości geometrycznych oraz specjalistycznych urządzeń kontrolno-badawczych dla właściwości magnetycznych i innych.

W firmie Evitron od początku istnienia obowiązywały wewnętrzne standardy jakości, jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i wymaganiom rynku, postanowiliśmy wdrożyć system zarządzania oparty o uznane na całym świecie normy i standardy. Obecnie firma Evitron działa w oparciu o zarządzanie procesowe według systemu zarządzania jakością zgodnym z normą ISO 9001:2015 oraz standardem zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym IATF 16949:2016.

Przyznany certyfikat na zgodność z ISO 9001 i IATF 16949 oraz ciągłe doskonalenie wdrożonego systemu zarządzania jakością to gwarancja wiarygodności i rzetelności firmy Evitron, a także świadectwo zapewnienia wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Jest to również potwierdzenie naszych kompetencji, jako firmy dostarczającej produkty dla różnych sektorów przemysłowych, w tym również dla coraz bardziej wymagającej branży motoryzacyjnej.

 

      Certyfikat IATF 16949:2016              Certyfikat ISO 9001:2015             Polityka jakości Evitron            Polityka odpowiedzialności biznesu (CSR)

 

Projekty unijne

Ze względu na dynamiczny rozwój sektorów przemysłu, w których wykorzystywane są magnesy o osnowie polimerowej, wciąż wyznaczamy sobie nowe cele w zakresie innowacyjności stosowanych rozwiązań.

Prowadzimy zaawansowane badania technologiczne, które zyskują uznanie na arenie międzynarodowej, czego potwierdzeniem są przyznawane firmie Evitron dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi uczelniami wyższymi w Polsce, m.in. Politechniką Warszawską.

Dotychczas realizowane projekty:

„Zastosowanie magnetyzacji wstępnej przy produkcji wielobiegunowych magnesów metodą wtryskową”

„Opracowanie nowych materiałów na bazie stopów NdFeB i procesów umożliwiających wytwarzanie hybrydowych wirników magnetycznych w technologii wtrysku z polem magnetycznym”

” Wprowadzenie innowacyjnych produktów w postaci wielobiegunowych magnesów na rynek niemiecki dla branży motoryzacyjnej”

Więcej informacji w Zakładce „Dofinansowania”.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

error
Follow by LinkedIn
Follow by YouTube
Follow by Facebook