Evitron - obróbka metali oraz produkcja wtryskowa » Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

PL EN DE

Slide background locking system

Locking System

Speed sensor

sliding roofs

Sliding Roof

window crank

Window Crank

seat adjust

Seat Adjustment

beam adjust

Beam Adjustment

cam shaft

Can Shaft Sensor

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Formowanie metodą wtrysku jest podstawowym procesem kształtowania wykorzystywanym w produkcji wyrobów plastikowych. Tworzywo sztuczne najpierw jest uplastyczniane w jednostce wtryskowej, a następnie wtryskiwane pod wysokim ciśnieniem do formy wtryskowej. W formie wtryskowej materiał jest gwałtownie wychładzany z równoczesnym działaniem ciśnienia docisku.  W czasie stygnięcia materiał krzepnie i formuje finalny produkt.

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych od wielu lat stanowi istotny element działalności firmy Evitron. Współpracujemy z Klientami w zakresie projektowania i produkcji różnego rodzaju wyrobów, dla wielu gałęzi przemysłu, od budowlanego po medyczny. Oferujemy usługi produkcyjne na nowoczesnych, jedno- oraz dwukomponentowych wtryskarkach o sile zamykania od 25 do 150 ton, a ponadto posiadamy niezbędne urządzenia pomocnicze do obróbki tworzyw sztucznych. W szczególności specjalizujemy się  w technologiach:

  • wtrysku dwukomponentowego,
  • produkcji przekładni,
  • obtrysku z zastosowaniem techniki „insert molding”.

Wykonujemy wyroby zarówno z tworzyw podstawowych, modyfikowanych lub termoplastycznych, które dostarczają nam sprawdzeni i na bieżąco oceniani dostawcy.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

error
Follow by LinkedIn
Follow by YouTube
Follow by Facebook