Evitron - obróbka metali oraz produkcja wtryskowa » Obszary działalności

PL EN DE

Slide background locking system

Locking System

Speed sensor

sliding roofs

Sliding Roof

window crank

Window Crank

seat adjust

Seat Adjustment

beam adjust

Beam Adjustment

cam shaft

Can Shaft Sensor

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Obszary działalności

Wytwarzane przez nas magnesy trwałe są ważną częścią przedmiotów i komponentów znajdujących zastosowanie w różnych sektorach przemysłowych. Realizujemy małe, średnie i wielkoseryjne zamówienia na podstawie dostarczonej dokumentacji i własnych projektów.

Dla naszych klientów jesteśmy partnerem technologicznym, który pomaga w rozwoju produktów znajdujących się jeszcze na etapie projektowania. Nasza wiedza specjalistyczna jest pomocna w opracowaniu optymalnego i najbardziej wydajnego rozwiązania. Przeprowadzamy symulacje magnetyczne i prace badawczo-rozwojowe, tworzymy modele, prototypy oraz wykonujemy serie pilotażowe i narzędzia do wtrysku zarówno do serii pilotażowych, jak i dla małych i dużych serii produkcyjnych.

 

Branża samochodowa     

Specjalizujemy się przede wszystkim w dostarczaniu rozwiązańmagnetycznych dla przemysłu motoryzacyjnego. W samochodach magnesy o osnowie polimerowej wykorzystywane są w czujnikach rejestrujących ruch oraz położenie różnych napędzanych elementów, m.in. w systemach ABS, kontroli rozrządu, podnośnikach szyb i wielu innych, a także w małych napędach elektrycznych.

Więcej informacji z zakładce „Branża motoryzacyjna”.

 

Branża medyczna     

Produkowane przez nas magnesy polimerowe znajdują również zastosowanie w branży medycznej – używane są w aparatach słuchowych,  maszynach podtrzymujących życie, maszynach dializacyjnych i urządzeniach pomiarowych. Posiadamy profesjonalny CleanRoom, który zapewnia sterylne warunki do produkcji magnesów na potrzeby zastosowań medycznych.

 

Przemysł ogólny   

Magnesy polimerowe są również stosowane w różnych przedmiotach codziennego użytku, m.in. w produkcji elektronarzędzi (np. w wiertarkach i szlifierkach kątowych) oraz urządzeniach AGD (m.in. w pralkach i zmywarkach). Z powodzeniem korzysta się z nich również w automatyce przemysłowej.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

error
Follow by LinkedIn
Follow by YouTube
Follow by Facebook