Evitron - obróbka metali oraz produkcja wtryskowa » Formy wtryskowe

PL EN DE

Slide background locking system

Locking System

Speed sensor

sliding roofs

Sliding Roof

window crank

Window Crank

seat adjust

Seat Adjustment

beam adjust

Beam Adjustment

cam shaft

Can Shaft Sensor

Produkcja

magnesów
polimerowych

Oferta

Formy wtryskowe

Kompleksowo zajmujemy się zarówno projektowaniem i wykonywaniem form wtryskowych na zlecenie Klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo wykwalifikowanych konstruktorów. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem przeznaczonym zarówno do wytwarzania narzędzi prototypowych, jak również form wtryskowych do produkcji seryjnej. Wykonywane formy mogą być wykorzystywane przez Klienta na jego wtryskarkach lub mogą być zaprojektowane z myślą o uruchomieniu produkcji u nas w firmie, na naszych wtryskarkach. Praca w naszym zapleczu konstrukcyjno-narzędziowym jest prowadzona na najwyższym poziomie z zachowaniem należytej staranności. Dzięki temu nasze produkty spełniają niezbędne wymagania w zakresie trwałości produktów i jakości wykonania.

Jako specjaliści w produkcji magnesów polimerowych oferujemy również projektowanie i wykonywanie form wtryskowych ze zintegrowanym polem magnetycznym do produkcji magnesów. W takim przypadku zapewniamy naszym klientom odpowiednie przeszkolenie, dzięki czemu mogą oni wdrożyć produkcję seryjną magnesów, wykorzystując własne wtryskarki.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie możliwości wykonania i terminów realizacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

© 2018 - Evitron. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt graficzny: Studio graficzne AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT

error
Follow by LinkedIn
Follow by YouTube
Follow by Facebook